Eva Brüningová Pohanková | mazací systémy perma
  • Certifikovaná společnost

    DIN EN ISO 9001, 14001
  • Oficiální distributor

    pro ČR a SK
Specialista na automatické mazání
Výrobce perma-tec v Německu

Již více než 50 let představuje značka perma inovativní a kreativní řešení mazání. Jednobodové a vícebodové systémy mazání perma se používají téměř ve všech oblastech a průmyslových odvětvích na celém světě.

Vedoucí pozice společnosti perma na trhu v oblasti jednobodového mazání je založena na mnohonásobně patentovaných a speciálně certifikovaných produktech. Všechny produkty perma se vyvíjejí, testují a vyrábějí v německé centrále a odpovídají standardu kvality „Made in Germany“.

Díky dlouholetým zkušenostem a globální síti vlastních poboček a díky kompetentním partnerům na celém světě nabízí perma četná řešení pro nejvyšší technické požadavky zákazníků.

Perma
Oficiální distributor v České a ve Slovenské republice
Eva Brüningová-Pohanková, mazací systémy perma

Na základě smlouvy s licencí k prodeji výrobků perma-tec v České a ve Slovenské republice jsme jediný oficiální zástupce německého výrobce perma-tec GmbH & Co.KG v těchto dvou zemích.

Naše pozice vychází z našich dosavadních dlouholetých zkušeností od roku 1993 v obou uvedených zemích.

V rámci zastoupení a přímého kontaktu s výrobcem perma-tec máme vždy k dispozici nejnovější stav technických novinek a na základě technických školení poskytujeme vysoce kvalitní poradenské služby včetně kompletní dokumentace a manuálů v českém jazyce pro potřeby našich zákazníků a pro provedení certifikace.

Naše hlavní činnost se zakládá na řešení technických problémů po stránce mazání, a to jak v samotném procesu výroby, tak při servisu strojů a strojírenských zařízení. Jsme bez konkurence při pomoci a vyhledání řešení, šité na míru dle Vašich potřeb. Tyto činnosti a služby vykonáváme bezplatně jako servis pro naše zákazníky.

Námi dodávané automatické dávkovače jsou vždy naplněny s nejkratším časovým předstihem, abychom Vám mohli poskytnout plnohodnotnou záruku.

 

 

Certifikace

Certifikace pro nevýbušné provedení

Historie perma-tec GmbH & Co. KG
Milníky v historii zakladatelské společnosti